شنبه, 22 تیر 1398 ساعت 05:20

لاهیجان در انتظار تبدیل شدن به شهرستان سبز/ ۹۰ روستای لاهیجان به شبکه گاز طبیعی متصل می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان گفت: با همت و تلاش مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان گیلان طی یک سال گذشته ۹۰ روستای شهرستان لاهیجان گازدار شده و یا عملیات اجرایی گازرسانی در این روستاها شروع شده است.

 

رضا حیدری نژاد رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان در گفتگو با خبرنگار درسیاهکل اظهار داشت: با همت و تلاش مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان گیلان طی یک سال گذشته ۹۰ روستای شهرستان لاهیجان گازدار شده و یا عملیات اجرایی گازرسانی در این روستاها شروع شده است.

heydarinejad_gaz_dar_siahkal (3)

وی افزود: به منظور اجرای این پروژه ها در شهرستان لاهیجان ۵۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع با اعتبار تقریبی ۳۰۰ میلیارد ریال اجرا و هزینه گردیده و یا هم اکنون در حال اجرا می باشد.

رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه ها حدود ۱۲ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند و درصد بهره مندی خانوارهای روستایی شهرستان لاهیجان به ۱۰۰ درصد نزدیک خواهد شد.

حیدری نژاد یادآور شد: فقط در ۵ ماه گذشته بیش از ۲۰۰ کیلومتر شبکه گذاری در راستای اجرای پروژه های بند “ق” تبصره ۲ بودجه در شهرستان لاهیجان اجرا شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: براساس برنامه زمانبندی و درصورت تزریق منابع مالی در پایان سال ۹۴ تمامی روستاهای شهرستان لاهیجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار و این شهرستان بعنوان شهرستان سبز بهره مند از نعمت گاز طبیعی معرفی گردد.

رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان به ضرورت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی اشاره کرد و گفت: با توجه به فصل سرما، افزایش مصرف و افت فشار در شبکه های گازرسانی، مشترکین می بایست به منظور حفظ پایداری جریان گاز طبیعی در منازل، مقررات مصرف بهینه و ایمن را رعایت نمایند.

خواندن 37 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 22 تیر 1398 ساعت 12:04
برای ارسال نظر وارد سایت شوید