چهارشنبه, 05 تیر 1398 ساعت 14:59

مانور پدافند غیرعامل در سیاهکل برگزار شد+گزارش تصویری

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
در این مانور که به منظور کنترل آتش سوزی پمپ بنزین ابراهیم نیا برگزار شد، نیروهای شرکت کننده هر یک از ادارات بر اساس نوع وظایف و مأموریت خود به محل حادثه اعزام شده و نسبت به ایمن سازی و خدمات رسانی به تأسیسات آسیب دیده اقدام کردند.

 

به گزارش خبرنگار درسیاهکل ، مانور پدافند غیرعامل در تاریخ 18ابان 1393با حضور ادارات و نهادهای امدادی و خدماتی شهرستان سیاهکل برگزار شد.

در این مانور که به منظور کنترل آتش سوزی پمپ بنزین ابراهیم نیا برگزار شد، نیروهای شرکت کننده هر یک از ادارات بر اساس نوع وظایف و مأموریت خود به محل حادثه اعزام شده و نسبت به ایمن سازی و خدمات رسانی به تأسیسات آسیب دیده اقدام کردند.

اهداف این مانور ارزیابی عملکرد و افزایش آمادگی نیروهای خدمات رسانی و همچنین شناسایی نقاط قوت و ضعف احتمالی اعلام شده است.

مانور کنترل آتش سوزی پمپ بنزین با حضور هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان، گاز، برق، مخابرات، شهرداری، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، آب و فاضلاب شهری و روستایی، نیروی انظامی و سپاه پاسداران و با مدیریت فرمانداری سیاهکل برگزار شد.

 

جلسه دکتر رضا حیدری نژاد به اتفاق همکاران اداره گاز شهرستان سیاهکل با مهندس اکبر ریئس ایمنی بهداشت ومحیط زیست  شرکت گاز گیلان

 

خواندن 74 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 05 تیر 1398 ساعت 15:40
برای ارسال نظر وارد سایت شوید