چهارشنبه, 29 خرداد 1398 ساعت 02:03

کارگاه آموزشی آشنایی با اصول ایمنی گاز در مدارس سیاهکل برگزار شد+گزارش تصویری

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کارگاه آموزشی آشنایی با اصول ایمنی گاز به صورت همزمان در کلیه مدارس استان گیلان برگزار شد که درسیاهکل نیز این کارگاه با حضور حیدری نژاد رئیس اداره گاز و ترحمی معاون آموزش و پرورش سیاهکل به صورت نمادین در مدرسه پسرانه راهنمایی ثارالله این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار درسیاهکل ، صبح امروز (یکشنبه) کارگاه آموزشی آشنایی با اصول ایمنی گاز به صورت همزمان در کلیه مدارس استان گیلان برگزار شد که درسیاهکل نیز این کارگاه با حضور حیدری نژاد رئیس اداره گاز و ترحمی معاون آموزش و پرورش سیاهکل به صورت نمادین در مدرسه پسرانه راهنمایی ثارالله این شهرستان برگزار شد.

در این کارگاه رضا حیدری نژاد رئیس اداره گاز شهرستان سیاهکل در رابطه با اشاعه فرهنگ مصرف و ایمنی گاز طبیعی و جلوگیری از مصونیت و مرگ خاموش ناشی از انتشار گاز توضیحاتی ارائه کرد.

وی تصریح کرد: مصرف بهینه یعنی مصرف به اندازه با بیشترین بازده، بیشترین رضایتمندی و کمتیرن هزینه و مصرف ایمنی نیز به معنی اقدامات محافظتی در برابر خطرات جانی و مالی می باشد.

رئیس اداره گاز شهرستان سیاهکل در رابطه با موضوعاتی همچون بیمه مشترکان گاز طبیعی، آشنایی با مبحث 19 مقررات ملی ساختمان، آشنایی با دماسنج محیط و دمای آسایش در زمستان، بخاری های گازی، دودکش بخاری، آبگرمکن های گازی و پکیج دیواری، پلوپز ها یا شعله های خوراکپزی، شومینه گازی، ایمنی علمک، رگلاتور و کنتور گاز، نشان استاندارد و برچسب انرژی بر روی محصولات  گازی و اقدامات اولیه مقابله با مصونیت های ناشی از گاز گرفتگی برای دانش آموزان توضیحاتی ارائه کرد.

حیدری نژاد افزود: در آینده نزدیک برای کمک گرفتن از دانش آموزان، از بین آنها تعدادی به عنوان همیاران گاز انتخاب خواهند شد.

 

خواندن 28 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 خرداد 1398 ساعت 09:59
برای ارسال نظر وارد سایت شوید