چهارشنبه, 29 خرداد 1398 ساعت 01:24

حیدری نژاد در جواب سئوال خبرنگار در سیاهکل گفت: تا آخرین روز انتخابات عملکرد کاندیداها را تحت نظر داریم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حیدری نژاد در جواب سئوال خبرنگار درسیاهکل مبنی بر اینکه گفته می شود که شخص به خصوصی بر تأیید صلاحیتهای انجام شده در هیئت نظارت به شما اعلام نظر می کند ، آیا این گفته صحت دارد گفت : ما تمام سعی خود را برای امانت داری این وظیفه مهم که بر دوشمان است می کنیم و هیچ شخص و یا اشخاصی در تأیید صلاحیتها تأثیر گذار نبوده و بر ما فشار وارد نکرده است.

رضا حیدری نژاد سرپرست شرکت گاز و عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان سیاهکل در گفتگو با خبرنگار درسیاهکل گفت : مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرموده اند که باید با حضور حماسی در انتخابات پیش رو کاری کنیم تا دشمنان جمهوری اسلامی ایران مأیوس بشوند و تمامی سعی ما نیز تحقق یافتن گفته های ایشان است.

 

وی در رابطه با آخرین وضعیت تأیید صلاحیتهای شوراهای اسلامی شهر سیاهکل و دیلمان اظهار کرد : رسیدگی به صلاحیت داوطلبین شوراهای اسلامی شهر سیاهکل و دیلمان ، که صلاحیت آنها توسط هیئت اجرایی تأیید شده بود ، امروز (پنج شنبه) توسط هیئت اجرایی به اتمام رسید و پس از آن به هیئت نظارت استان اعلام شد.

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان سیاهکل درخصوص کاندیداهایی که هیئت اجرایی آنها را رد صلاحیت کرده بود نیز گفت : رسیدگی به صلاحیت این افراد پس از هیئت اجرایی ، مستقیماً برای هیئت نظارت استان ابلاغ شده بود تا در آنجا بررسی های لازم در رابطه با این افراد انجام بشود.

حیدری نژاد تصریح کرد : هیئت های نظارت بخش مرکزی و بخش دیلمان نیز امروز ، بررسی صلاحیت کاندیداهایی که توسط هیئت های اجرایی به آنها اعلام شده بود را به اتمام رساندند و به هیئت نظارت شهرستان ابلاغ کردند.

وی خاطرنشان کرد : کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر سیاهکل و دیلمان می توانند از روز یکشنبه 29 اردیبهشت تا تاریخ اول خرداد ، به مدت چهار روز ، شکایت خود را به هیئت نظارت استان اعلام کنند و کاندیداهای بخش مرکزی سیاهکل و بخش دیلمان نیز می بایست در همین مدت شکایت خود را برای بررسی به هیئت نظارت شهرستان سیاهکل اعلام کنند.

این مسئول ادامه داد : بررسی شکایت و صلاحیت این افراد از تاریخ دوم خرداد تا تاریخ یازدهم خردادماه به مدت 10 روز انجام خواهد شد و نتایج پایانی در تاریخ دوازدهم خردادماه اعلام خواهد شد.

حیدری نژاد در جواب سئوال خبرنگار درسیاهکل مبنی بر اینکه گفته می شود که شخص به خصوصی بر تأیید صلاحیتهای انجام شده در هیئت نظارت به شما اعلام نظر می کند ، آیا این گفته صحت دارد گفت : ما تمام سعی خود را برای امانت داری این وظیفه مهم که بر دوشمان است می کنیم و هیچ شخص و یا اشخاصی در تأیید صلاحیتها تأثیر گذار نبوده و بر ما فشار وارد نکرده است.

وی افزود : برخی از افراد برای اینکه آبروی خودشان را حفظ کنند و بگویند که که مشکل قانونی برای رد صلاحیت آنها وجود نداشته ، این شایعات را رواج داده اند.

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان سیاهکل در پاسخ به این سئوال که آیا شب نامه های منتشر شده را نیز مطالعه کرده اید و آیا آنها در شیوه انجام تأیید صلاحیتهای شما تأثیر گذار بوده اند اظهار کرد : همانطور که خودتان نیز می گویید اینها شبنامه هستند و هیچ ارزش قانونی ندارند و ما براساس چارچوب قانون ، مستنداتی که هیئت اجرایی و مراجع چهارگانه اعلام کرده اند تصمیم گیری کرده ایم.

حیدری نژاد با تأکید بر این مطلب که کاندیداها مراقب رفتار خود باشند گفت : عملکرد تمامی کاندیداها تا پایان برگزاری انتخابات تحت نظر هیئت نظارت خواهد بود و در صورتی که آنها در چارچوب قانون حرکت نکنند ، می توانیم تا آخرین لحظه در رابطه با آنها تجدید نظر کنیم.

به گزارش درسیاهکل ، انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان در روز جمعه 24 خرداد 1392 برگزار می‌شود و كاندیداهای شوراها نیز پس از تأیید صلاحیت ، از روز چهارشنبه 15 خرداد ماه به مدت یك هفته فرصت انجام امور تبلیغاتی خواهند داشت.

اسامی هیئت نظارت استان گیلان :

ا – ایرج ندیمی، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

2 – جبار کوچکی‌نژاد، نماینده مردم رشت

3 – محمد مهدی رهبری املشی، نماینده مردم رودسر و املش

اسامی هیئت نظارت شهرستان سیاهکل:

1 – موسی عطایی

2 – رضا حیدری نژاد ( سرپرست شرکت گاز سیاهکل )

3 – حسین حسن زاد ( رئیس اداره برق سیاهکل )

4 – طهمورث خوشنام ( رئیس آبفار لنگرود )

5 – علی علی پور

 

خواندن 79 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 خرداد 1398 ساعت 01:32
برای ارسال نظر وارد سایت شوید